Виберіть своє місто
+38 (067) 671-2190Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Міжнародний сертифікат — шлях до навчання та роботи у провідних державах світу

Англійська мова — мова, знання якої є нормою. Адже нею розмовляють щонайменше 1 мільярд людей. Мова користується попитом у фінансовій, економічній та діловій сфері. Не зважаючи на велику кількість мовних шкіл, людей, які бажають бути викладачем англійської мови не стає менше. Наприклад, в Китаї чи Японії тільки у великих містах діти та дорослі розмовляють англійською мовою. Тому уряди запрошує викладачів з усього світу викладати мову завдяки вирішення проблеми з розумінням людей з інших держав світу.

Щоб знайти роботу у престижній компанії чи працювати викладачем, необхідно складати спеціальний тест на визначення рівня мови. Одним з таких тестів є CELTA. Право видавати його може тільки Кембриджський університет.

Розрахований він для майбутніх викладачів, які планують викладати мову в іноземних державах. Фактично він дозволяє визначає визначити труднощі, які можуть виникнути при викладанні мови, особливостях спілкування з іноземними студентами. Окрім того, ви навчитеся писати навчальні плани для майбутньої роботи та поспілкуєтеся з великою кількістю людей з різних куточків світу. Сертифікат є безстроковим.

Якщо ви плануєте вступати до вишу, емігрувати чи шукати роботу в іншій державі світу, вам потрібно складати так званий екзамен TOEFL чи IELTS. У першому випадку це екзамен на знання американської англійської, розрахований на використання в США та Канаді чи Австралії. У другому — британський варіант англійської мови, результати якого визнаються у Британії чи інших європейських країнах. Результат екзамену діють 2 роки з дня здачі.

Особи, які планують працювати у середовищі студентів, для яких англійська мова є рідною, повинні складати екзамен TESL – для подальшого використання у Канаді, США, Британії тощо.

У випадку викладання людям, для яких англійська не є рідною, майбутні викладачі складають екзамен TESOL.

Щоб підготуватися до здачі екзамену, людям часто потрібно витратити багато часу та сил. Проте позитивний результат — бажана робота чи навчання у престижному виші варті зусиль для реалізації своєї мрії.

Напишіть нам

Оформіть свій запит всього у декілька кліків!

Заповніть форму, вказавши необхідні дані в обов’язкових полях, і надішліть нам свій запит. Наші менеджери з радістю нададуть вичерпну інформацію щодо Вашого питання і проінформують щодо ключових моментів виконання замовлення.

Якщо Вам потрібно швидко виконати письмовий переклад, здійснити якісний усний переклад ділової зустрічі чи конференції або забезпечити організацію конференції необхідним обладнанням - звертайтесь до нас!

усі поля обов’язкові для заповнення

Контакти

м. Львів, вул. Тиктора, 8/14

+38 (067) 671-2190, +38 (032) 261-3011

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

© 2018 Lingua