Виберіть своє місто
+38 (067) 671-2190Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Апостиль
та легалізація

Апостиль та консульська легалізація — процедури підтвердження документів, (надання таким документам юридичної сили), щоб вони були дійсними за кордоном.

Апостиль — штамп, який проставляється на документи для тих країн, які підписали Гаазьку конвенцію. Якщо вам потрібно підтвердити документи для відкриття за кордоном власного бізнесу, переїзду на постійне проживання до іншої країни, навчання в університеті чи коледжі з метою отримання перспективної та високооплачуваної роботи, пошуку роботи, тоді вам потрібно проставити цей штамп «Апостиль». Для держав, які не ратифікували Гаазьку конвенцію, використовується інша процедура визнання документів - консульська легалізація.

Апостиль та консульська легалізація у місті Львів доступна у нашому бюро перекладів “Лінгва”. Ви можете завітати до нашого офісу чи залишити заявку на нашому сайті. Також на електронну скриньку можна вислати скановану копію документа. З вами обов’язково зв’яжеться менеджер з метою уточнення деталей та термінів виконання послуги. Від клієнта потрібен лише оригінал документу, оскільки на копіях Апостиль не ставиться.

Раніше, щоб легалізувати документи, особа повинна була їхати до Києва і обійти консульські установи. Це займало багато часу, фінансів, а також зіпсованих нервів. Тепер не потрібно цього робити, адже Ви можете замовити цю послугу у нашій компанії і ми усе зробимо швидко, якісно та без вашої участі. Наші спеціалісти мають великий досвід у виконанні подібних послуг і клієнт може не сумніватися у якості наших послуг. Легалізації підлягають такі документи як паспорт, свідоцтво про народження, розлучення та шлюб, атестат та диплом про вищу освіту з додатками, навчальні програми, довідки з архіву, трудові книжки, доручення, рішення суду тощо.

Чому ми?

Зручне розташування

Безпосередній центр міста

Допомога з документами

Допомагаємо у багатьох моментах проходження інстанцій та збору документів

Швидко та якісно

Вдвічі швидше за конкурентів. Для чого чекати?

@

Дистанційне замовлення

Відправляйте та згодом отримуйте оригінали із апостилем кур'єрскою службою!

Помірні ціни

Наші ціни на 20-30% нижчі
за ринкові

Залиште свою пошту та отримуйте сповіщення про наші акції та новини

Як ми працюємо

Дзвінок/
запит

Уточнення
інформації

Отримання
документів

Переклад
документу

Затвердження
нотаріусом

Видача
документів

 

- Ваша участь

Напишіть нам

Оформіть свій запит всього у декілька кліків!

Заповніть форму, вказавши необхідні дані в обов’язкових полях, і надішліть нам свій запит. Наші менеджери з радістю нададуть вичерпну інформацію щодо Вашого питання і проінформують щодо ключових моментів виконання замовлення.

Якщо Вам потрібно швидко виконати письмовий переклад, здійснити якісний усний переклад ділової зустрічі чи конференції або забезпечити організацію конференції необхідним обладнанням - звертайтесь до нас!

усі поля обов’язкові для заповнення

Контакти

м. Львів, вул. Тиктора, 8/14

+38 (067) 671-2190, +38 (032) 261-3011

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

© 2022 Lingua