Виберіть своє місто
+38 (067) 671-2190Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Усні
переклади

Послуга усного перекладу у м. Львів дуже актуальна на даний час, бо міжнародні відносини між компаніями та різними організаціями стають дуже популярними. Існує синхронний та послідовний переклад. Синхронний переклад виконується одночасно з промовою мовця і потребує мінімум двох спеціалістів та спеціального приміщення з відповідним обладнанням. Перекладач - синхроніст не може працювати без перерви довгий період часу, адже у цьому випадку концентрація уваги зменшиться і якість перекладу буде низькою. Спеціаліст зазвичай працює у спеціальній кабінці та у навушниках. Це є найскладніший тип серед усних перекладів. Дуже важливим також є наявність специфічних знань у спеціалістів знань з відповідної тематики перекладу та термінів.

Послідовний переклад виконується між паузами промовця. Цей тип перекладу є простішим ніж синхронний переклад, адже дозволяє перекладачу чіткіше сформулювати свою думку. Усний переклад у Львові замовляють для ділових зустрічей, семінарів, нарад, міжнародних конференцій, презентацій, форумів, виставок, екскурсій по місту та круглих столів.

Для замовлення послуги у місті Львові потрібно завітати до нашого офісу чи залишити заявку на нашому сайті. Якщо вам потрібно замовити послугу на той самий день, коли відбудеться круглий стіл чи форум, тоді Ви телефонуєте до нас і менеджер узгодить з вами усі деталі та зручний час. Щоб послуга перекладу була виконана на найвищому рівні, професіоналу потрібен час, щоб підготуватися. Адже необхідно знайти відповідну літературу, словники зі спеціальною термінологію. Тому бажано, щоб Ви звернулися до нас за декілька днів.

Якщо матеріали для майбутньої конференції є у клієнта, тоді ви можете надати нам, щоб полегшити підготовку наших спеціалістів. Наша багаторічна праця на ринку подібних послуг дозволяє клієнту не сумніватися у якості наших послуг, адже в нас працюють лише професіонали, які мають багаторічний досвід у виконанні подібних перекладів та постійно удосконалюють свої професійні навички у закордонних поїздках чи при зустрічі іноземних гостей, які приїжджають до міста Львова.

Усні переклади текстів Львів

Чому ми?

Зручне розташування

Безпосередній центр міста

Допомога з документами

Допомагаємо у багатьох моментах проходження інстанцій та збору документів

Швидко та якісно

Вдвічі швидше за конкурентів. Для чого чекати?

@

Дистанційне замовлення

Відправляйте та згодом отримуйте оригінали із апостилем кур'єрскою службою!

Помірні ціни

Наші ціни на 20-30% нижчі
за ринкові

Залиште свою пошту та отримуйте сповіщення про наші акції та новини

Як ми працюємо

Дзвінок/
запит

Уточнення
інформації

Отримання
документів

Переклад
документу

Затвердження
нотаріусом

Видача
документів

 

- Ваша участь

Напишіть нам

Оформіть свій запит всього у декілька кліків!

Заповніть форму, вказавши необхідні дані в обов’язкових полях, і надішліть нам свій запит. Наші менеджери з радістю нададуть вичерпну інформацію щодо Вашого питання і проінформують щодо ключових моментів виконання замовлення.

Якщо Вам потрібно швидко виконати письмовий переклад, здійснити якісний усний переклад ділової зустрічі чи конференції або забезпечити організацію конференції необхідним обладнанням - звертайтесь до нас!

усі поля обов’язкові для заповнення

Контакти

м. Львів, вул. Тиктора, 8/14

+38 (067) 671-2190, +38 (032) 261-3011

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

© 2022 Lingua