Виберіть своє місто
+38 (067) 671-2190Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Письмові
переклади

Письмові переклади потрібні для того, щоб розвивати власний бізнес в іноземних державах, підписувати вигідні контракти з іноземними партнерами, отримати якісну європейську освіту та перспективу знайти хорошу та високооплачувану роботу. Для цього потрібно добре знати іноземну мову та володіти термінологію з відповідної тематики.

Письмовий переклад Львів також буде потрібен особам, які збираються усиновити дитину в іншій державі чи збираються переїхати до іншої держави на постійне місце переживання. В бюро перекладів “Лінгва” у місті Львові ви зможете замовити переклад на різну тематику. Наша компанія виконує переклад з/понад 30 мов. Вам потрібно завітати до нашого офісу чи залишити заявку на нашому сайті. Якщо у вас немає багато часу, Ви можете відправити скановану копію потрібного вам документу на нашу електронну скриньку. Наші працівники нададуть потрібну консультацію щодо перекладу та виконають послугу швидко та якісно. У нашому штаті працюють лише кваліфіковані фахівці, які мають відповідну освіту та багаторічний досвід у цій сфері. При замовленні термінового перекладу наш менеджер зв’яжеться з Вами та знайде для вас оптимальний варіант і підбере потрібного спеціаліста. Ціни на наші послуги є гнучкими та демократичними.

Бюро перекладів Лінгва виконує письмовий переклад особистих документів (паспорт, атестат, диплом з додатками, свідоцтво про народження, шлюб, розлучення та інші свідоцтва РАЦСу, довідки про несудимість, архівні довідки (з місця роботи та навчальних закладів); медичних документів (історій хвороб, карток пацієнтів, результатів лабораторних досліджень, аналізів, інструкцій до ліків тощо); юридичних документів (контрактів, довіреностей, ліцензій, бізнес-планів, свідоцтв про спадщину, заяв, листів, позовів, договорів страхування, рішень суду); технічної документації (технічні описи, поліси, схеми, інструкції, специфікації, висновки експертів, правила використання, патенти, статті та буклети); комерційних документів (баланси, звіти, протоколи, свідоцтва, аудиторські документи, статути) та багато інших.

Письмові переклади текстів Львів

Якщо Ви хочете виконати переклад свого паспорту чи свідоцтва, то Вам слід звертатись до нас, ми гарантуємо якість та швидке виконання. Наш офіс у Львові знаходиться на вул.Тиктора 8/14, а якщо Ви не можете прийти особисто, то телефонуйте або пишіть на нашу електронну пошту.

Чому ми?

Зручне розташування

Безпосередній центр міста

Допомога з документами

Допомагаємо у багатьох моментах проходження інстанцій та збору документів

Швидко та якісно

Вдвічі швидше за конкурентів. Для чого чекати?

@

Дистанційне замовлення

Відправляйте та згодом отримуйте оригінали із апостилем кур'єрскою службою!

Помірні ціни

Наші ціни на 20-30% нижчі
за ринкові

Залиште свою пошту та отримуйте сповіщення про наші акції та новини

Як ми працюємо

Дзвінок/
запит

Уточнення
інформації

Отримання
документів

Переклад
документу

Затвердження
нотаріусом

Видача
документів

 

- Ваша участь

Напишіть нам

Оформіть свій запит всього у декілька кліків!

Заповніть форму, вказавши необхідні дані в обов’язкових полях, і надішліть нам свій запит. Наші менеджери з радістю нададуть вичерпну інформацію щодо Вашого питання і проінформують щодо ключових моментів виконання замовлення.

Якщо Вам потрібно швидко виконати письмовий переклад, здійснити якісний усний переклад ділової зустрічі чи конференції або забезпечити організацію конференції необхідним обладнанням - звертайтесь до нас!

усі поля обов’язкові для заповнення

Контакти

м. Львів, вул. Тиктора, 8/14

+38 (067) 671-2190, +38 (032) 261-3011

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

© 2022 Lingua