Виберіть своє місто
+38 (067) 671-2190Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

10 корисних порад, як вивчити іноземну мову за три місяці

Він розробив унікальну методику вивчення мов «Говори з першого дня», яку описав у книзі «Вільне володіння за три місяці: як в будь-якому віці навчитися говорити будь-якою мовою». Автор вважає, що при правильному підході і достатній практиці освоїти іноземну мову за три місяці може кожен.  

Ірландський поліглот Бенні Льюїс вільно спілкується шістьма мовами - французькою, іспанською, англійською, німецькою,  португальською та есперанто. Бенні не зупиняється на досягнутому та, подорожуючи, продовжує вивчати нові мови. Ключовою порадою в методиці Бенні є відмова від перфекціонізму. Не треба намагатися говорити досконало і використовувати тисячі слів - ми і рідною використовуємо від сили тисяч п'ять. А ще ми при вивченні чомусь намагаємося перетворити мову в шкільний предмет - вибудовуємо програму, проходимо уроки граматики, вивчаємо слова по топіках. Загалом, Бенні вважає, що це неправильно.

Ось кілька його порад для вивчення мови за три місяці:

1. Говоріть мовою вголос з першого ж дня

Початківці не повинні боятися того, що вони перекручують слова або неправильно будують фрази. Найголовніше, що вони звикають говорити вголос.

2. Спочатку вчіть розмовні фрази

Новачкам слід вчити найпростіші фрази на кшталт «Скільки коштує квиток?», «Де готель?», які дають можливість використати вивчений матеріал на практиці. Не дуже красномовно, зате зрозуміло.

3. Забудьте про вивчення строгих граматичних правил

На початковому етапі важливо поповнити словниковий запас і вивчити основні фрази. Турбуватися про правильну граматику не треба - її ви встигнете вивчити пізніше.

4. Спілкуйтеся з носіями мови по Скайпу

На думку Бенні, одним з кращих інструментів для вивчення мови в наші дні є Інтернет. Ви можете спілкуватися з людиною зі США або будь-якої іншої країни світу та вдосконалювати свою розмовну мову безкоштовно.

5. Слухайте радіо

Радіо - ще один спосіб зануритися в мовне середовище. Слухайте радіопередачі країни, де люди розмовляють мовою, яку Ви вивчаєте. Зокрема, Бенні радить зайти на TuneIn - онлайн-сховище радіопередач з усього світу.

6. Розкажіть про себе

Одна з улюблених порад Бенні для початківців - напишіть коротку розповідь про себе своєю мовою і попрацюйте над перекладом разом з носієм мови. Це відносно швидко допоможе вам запам'ятати багато слів і фраз.

7. Не записуйтеся на загальні мовні курси

Бенні вкрай не радить новачкам записуватися на курси «для всіх» - у них занадто загальна програма. За його словами, на початковому етапі навчання персональний зворотній зв'язок з носієм мови куди корисніший.

8. Користуйтеся безкоштовними інструментами для вивчення мови онлайн

Улюблені сервіси Бенні - Duolingo та Italiki. На цих сайтах Ви можете не лише тренувати нові слова та фрази для запам’ятовування, а й знайти носія мови для індивідуальних занять.

9. Будьте готові витрачати багато часу на практику

Бенні вважає, що люди, які готові витрачати на вивчення іноземної мови повний робочий день, всього за кілька місяців вийдуть на рівень B2. Якщо стільки часу у Вас немає, то, практикуючи по кілька годин у день, Ви вийдете на той же рівень через рік.

10. Не прагніть до досконалості

Люди часто настільки прагнуть говорити ідеально, що коли у них це не виходить (а у новачків ніколи не виходить, до речі), вони засмучуються і взагалі кидають заняття. Кращий спосіб справитися з проблемою - сміятися над власними помилками і не намагатися бути досконалим.

Метод Бенні Льюїса є досить реалістичним, важливо поєднати мотивацію, регулярність та інтенсивність занять. І головне: не бійтеся помилок - вони є невід’ємною частиною успіху!

Напишіть нам

Оформіть свій запит всього у декілька кліків!

Заповніть форму, вказавши необхідні дані в обов’язкових полях, і надішліть нам свій запит. Наші менеджери з радістю нададуть вичерпну інформацію щодо Вашого питання і проінформують щодо ключових моментів виконання замовлення.

Якщо Вам потрібно швидко виконати письмовий переклад, здійснити якісний усний переклад ділової зустрічі чи конференції або забезпечити організацію конференції необхідним обладнанням - звертайтесь до нас!

усі поля обов’язкові для заповнення

Контакти

м. Львів, вул. Тиктора, 8/14

+38 (067) 671-2190, +38 (032) 261-3011

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

© 2022 Lingua