Choose your city
+38 (067) 671-2190This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

10 tips on how to learn a foreign language in three months

ENG

Бенні Льюїс знає шість мов - французька, іспанська, англійська, німецька, бразильський португальська і есперанто. Бенні написав книгу «Побіжний мову за три місяці: як в будь-якому віці навчитися говорити на будь-якій мові». Автор вважає, що при правильному підході і достатньою практиці освоїти іноземну мову за три місяці може кожен.

Ключовий рада в методиці Бенні - відмовитися від перфекціонізму. Не треба намагатися говорити на мові досконало і використовувати тисячі слів - ми і на рідному щось використовуємо від сили тисяч п'ять. А ще ми при вивченні чомусь намагаємося перетворити мову в шкільний предмет - вибудовуємо програму, проходимо уроки граматики, вивчаємо слова по топіка. Всі хочуть говорити побіжно і в підсумку стають настільки одержимими цією метою, що так її і не досягають. Загалом, Бенні вважає, що це неправильно.

Ось кілька його порад по вивченню мови за три місяці:

1. Говоріть мовою вголос з самого першого дня

Початківці не повинні боятися того, що вони перекручують слова або неправильно будують фрази. Найголовніше, що вони звикають говорити вголос - відразу.

2. Спочатку вчите корисні фрази

Новачкам слід вчити найпростіші фрази на кшталт «bathroom where?» (Англ. «Де ванна?»), Які допоможуть їм ставити нагальні питання. Не дуже красномовно, зате зрозуміло.

3. Забудьте про вивчення строгих граматичних правил

На початковому етапі важливо поповнити словниковий запас і вивчити основні фрази. Турбуватися про правильну граматики не треба - її ви встигнете вивчити пізніше.

4. Спілкуйтеся з носіями мови - наприклад, по Скайпу

На думку Бенні, одним з кращих інструментів для вивчення мови в наші дні є Інтернет - зокрема, відеочати начебто Скайпу. Скориставшись цією програмою (або якийсь інший подібної), носій російської мови в Москві може поспілкуватися з людиною з США або будь-якої країни світу.

5. Слухайте радіо

Радіо - ще один спосіб зануритися в мовне середовище. Слухайте радіопередачі країни, де люди розмовляють мовою, який ви вчите. Зокрема, Бенні радить зайти на TuneIn - онлайн-сховище радіопередач з усього світу.

6. Розкажіть про себе

Один з улюблених рад Бенні для початківців - напишіть короткий розповідь про себе на своїй мові і попрацюйте над його переведенням разом з носієм мови. Це відносно швидко допоможе вам запам'ятати багато слів і фраз.

7. Не записуйтеся на загальні мовні курси

Бенні вкрай не радить новачкам записуватися на курси «для всіх» - у них занадто загальна програма. За його словами, на початковому етапі навчання персональна зворотний зв'язок з носієм куди корисніше.

8. Замість цього користуйтеся безкоштовними інструментами для вивчення мови онлайн

Один з улюблених сервісів Бенні - Duolingo . Інший - Italiki , сайт, який з'єднує вас з носієм мови для особистого спілкування.

9. Будьте готові витрачати багато часу на практику

Бенні вважає, що люди, готові витрачати на вивчення іноземної мови повний робочий день, всього за кілька місяців вийдуть на рівень B2. Якщо стільки часу у вас немає, то, практикуючи по парі годин у день, ви вийдете на той же рівень через рік.

10. Не прагніть до досконалості

Люди часто настільки прагнуть говорити ідеально, що коли у них це не виходить (а у новачків ніколи не виходить, до речі), вони засмучуються і взагалі кидають заняття. Кращий спосіб справитися з проблемою - сміятися над власними помилками і не намагатися бути досконалим.

Write us

Since 1998, Lingua Translation Agency provides services in the field of written, sequential and simultaneous translation with / in more than 30 languages, legalization of documents.

We employ only well-qualified, highly skilled translators with a great experience.

all fields are required

Contacts

Lviv Tyktora str., 8/14

+38 (067) 671-2190, +38 (032) 261-3011

lviv@lingua.com.ua

Working days: MO-FR 900-1800, days off: SA, SU

© 2022 Lingua